O nás

Kdo jsme a co děláme?

Jsme kreativní studio

specializujeme se na tvorbu visuálního obsahu a chceme v tom být nejlepší. Většina naších klientů si nás vyzkouší na nějaké menší zakázce a pak zůstává roky. Přidáte se k nim i vy? Počítat můžete s osobním přístupem malého týmu, který je Vám plně k dispozici. Naše práce není žádná “konfekce”, nestačí si vybrat velikost a barvu. Budeme se Vás hodně ptát a pokud to bude třeba, pomůžeme Vám hledat odpovědi.

Tým

Klasický popis pozic jako je webdesignér nebo grafik u nás nehledejte, nepoužíváme je rádi, protože nedokáží obsáhnout široké spektrum činností, kterými se zabýváme. Jsme profesionálové s mnohaletou zkušeností, technickými znalostmi a citem pro detail. Spolupracujeme s řadou externistů a tým pro daný projekt je vždy tvořen lidmi, kteří své práci rozumí. Díky tomu můžeme reagovat pružně na potřeby daného projektu a přizpůsobovat se potřebám klienta. Vše řídíme a organizujeme k Vaší plné spokojenosti a ručíme za kvalitu i termíny.

Výhody spolupráce s námi…

Individuální přístup

Přímý kontakt s profesionály

Jasný plán a termíny

Transparentní vyúčtování nákladů

Srdce a mozek VISUAL CIRCUS

Petr Florián

+420 728 004 444
[email protected]

Tereza Floriánová

+420 608 450 850
[email protected]

MĚLI BYSTE O NÁS VĚDĚT

Nevyhledáváme pouze vzrušující a VIP projekty, každý klient má naši 100% pozornost a péči. Každý projekt je naší srdeční záležitostí.

Pokud hledáte grafické studio se kterým můžete růst, pak jsme tím správným partnerem pro Vás.

Jsme full service grafické studio z Brna. Specializujeme se na tvorbu vizuálního obsahu od konceptu až po realizaci. Tvoříme především v oblasti firemního designu, propagačního tisku a webu.